• Przedszkole 1
  • Przedszkole 2
  • Przedszkole 3

VII Turnieju Sprawnościowy w Ciechocinku

W dniu 02.06.2015 r. dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Stawkach z grupy " Mrówki" i grupy "Biedronki" brały udział w VII Turnieju Sprawnościowym " Sprawny Przedszkolak 2015 r.". Organizatorami imprezy był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechocinku.

Dzieci startowały w 9 konkurencjach z uwzględnieniem grup wiekowych 5 - cio i 6 - cio latków. Przedszkolaki ze Stawek w 6 na 9 konkurencji zajęły pierwsze miejsca w poszczególnych dyscyplinach: "Bieg z przejściem przez szarfę", " Skoki kangurów", " Slalom z toczeniem ringo po podłożu", " Wyścig z piłkami", "Wyścig piłek w rzędach", , " Bieg z ringiem do chorągiewki". W pozostałych konkurencjach dzieci zajęły kolejno 2 i 4 miejsce ( "Slalom z woreczkiem na rakietce", " Wyścig zaprzęgów", " Strzał w bramkę".

Zawody odbyły się w celu propagowania aktywności fizycznej wśród dzieci oraz rozwijania umiejętności współdziałania z rówieśnikami.

Organizatorzy podsumowując zawody wręczyli wszystkim dzieciom które brały udział, a także kibicującym im kolegom z grup medale i słodkie upominki.

 

  • Niepubliczne Przedszkole

    Wyspa Malucha

LGD Partnerstwo Dla Ziemi Kujawskiej © 2015

projekt: www.maciek-design.com