• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
wtorek, 12 czerwiec 2012 14:58

Targi „Partnerstwo z Kuchnią Ziemi Kujawskiej”

Stowarzyszenie „Partnerstwo Dla Ziemi Kujawskiej” po raz pierwszy w naszym regionie przygotowuje Targi „Partnerstwo z Kuchnią Ziemi Kujawskiej”, które odbędą się 16 września 2012 roku w Nieszawie. Początek imprezy przewidziano na godzinę 12:00.

Wydarzenie to będzie otwierało cykliczną imprezę, powtarzaną raz w roku, kolejno w jednej gminie powiatu aleksandrowskiego, które wchodzą w skład Lokalnej Grupy Działania. Dla mieszkańców naszego regionu, jak i dla odwiedzających nas gości z zewnątrz, jest to doskonała okazja poznania oferty produktów ziemi kujawskiej prezentowanych przez samorządy, organizacje pozarządowe i podmioty gospodarcze działające na obszarze naszego powiatu jak i całego województwa. 

Zachęcamy do włączenia się w inicjatywę poprzez organizację własnego stoiska promocyjnego i zaprezentowania walorów charakterystycznych dla Państwa działalności. Wszystkich wystawców zapraszamy do udziału w konkursach zorganizowanych przez Lokalną Grupę Działania: „Kuchnia Ziemi Kujawskiej” oraz „Eko-stoisko”. Ponadto zachęcamy też zespoły, chóry  i osoby indywidualne do zgłaszania swojego udziału w konkursie pn. ”Bliżej korzeni-festiwal muzyki kujawskiej” w dwóch kategoriach - taniec i śpiew.
Aby zaangażować całe rodziny do udziału w targach, chcemy zaproponować również rodzinny konkurs na wykonanie stracha na wróble.

 

W sprawie możliwości organizacji stoiska i udziału w konkursach prosimy o kontakt ze Stowarzyszeniem „Partnerstwo Dla Ziemi Kujawskiej” pod numerem telefonu (54) 282 40 97, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Przed złożeniem zgłoszenia prosimy o zapoznanie się z zamieszczonymi poniżej regulaminami konkursów i formularzami zgłoszeniowymi.

 

1. Konkurs Kuchnia Ziemi Kujawskiej i Eko-stoisko. Pobierz: regulamin konkursu i zgłoszenie
2. Konkurs Kujawski strach na wróble.Pobierz: regulamin konkursu i zgłoszenie
3. Konkurs Bliżej korzeni - festiwal muzyki kujawskiej. Pobierz: regulamin konkursu i zgłoszenie
4. Formularz zgłoszeniowy dla wystawcy spoza terenu LGD "Partnerstwo dla Ziemi Kujawskiej". Pobierz: zaproszenie i zgłoszenie

  • LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA

    PARTNERSTWO DLA ZIEMI KUJAWSKIEJ

LGD Partnerstwo Dla Ziemi Kujawskiej © 2015

projekt: www.maciek-design.com